Bazzelli

Bazzelli

En mutlu günlerinizde üzerinize giydiğiniz damatlıklar hem şık hem de rahat olmalı. Saatlerce ayakta durduğunuz, heyecanlandığınız veya dans ettiğiniz bu gecede üzerinizde rahat bir kıyafet olmadığı takdirde kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Fakat workman bazzelli damatlık koleksiyonuz ile artık rahatsız damatlıklar tarih oldu. Bazzelli damatlık modelleri hem istediğiniz gibi olacak hem de şıklığınıza rahatlık katacak.
Peki, nereden satın alabilirim, iletişime nasıl geçebilirim?
Bazzelli koleksiyonuna Workman adlı marka aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Workman uzun zamandır faaliyet gösteren ve unutulmuş kesimlerde rahatlıklar sunan bir markadır. Genç beyinler ile hazırlanan koleksiyonda tamamen erkekler üzerine çalışılmış ve en iyi modeller sunulması için özen gösterilmiştir. Klasik, spor gibi modellerinde yer aldığı koleksiyonlarda aynı zamanda kıyafetlerinize uygun ayakkabı, ceket, mont, kaban gibi ürünlerinde satışını yapmaktadır. Firmanın web adresi olan www.workman.com.tr adlı siteden ürünleri detaylı olarak dil seçenekleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. İletişim bilgilerinden adres ve telefon bilgilerine ulaşabileceğiniz firmadan gidip görerek de alışveriş yapma imkânınız vardır.
Frahising hizmeti var mı?
Evet. www. workman.com.tr adresine giriş yaparak buradan ürünleri inceleyip franchising için başvuruda bulunabilirsiniz. Franchising hizmeti ise tam olarak bayilik demektir. Siz talepte bulunursunuz ve talepte bulunduğunuz firma bunu onaylarsa artık o firmanın bayisi olursunuz ve sizde bulunduğunuz bölgede mağaza açarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.
2016 takım elbise modelleri nelerdir?
2016 yılında takım elbise modelleri son derece klasik ve spor karışımı olurken kumaş olarak saten ağırlıklı çalışılmıştır. Workman tasarımlarının muhteşem kumaşlarla buluştuğu koleksiyonlarda genelde yaka kısımları satendir ve ceketlerin bitiş kısımlarındaki dikiş izleri dikkat çekmektedir. Dar kesim takım elbiseler siyah tonlardadır fakat tercihe bağlı olarak lacivert, beyaz, mavi tonlarında da üretilmiştir.
2016 workman erkek ayakkabir modelleri
2016 yılının workman tasarımları ayakkabıları ise genelde süet veya eskitme modellerindedir. Ayakkabının tamamı süet olabilir veya deri ayakkabının burun kısmı eskitme tarzındadır. Genel olarak tokasız ayakkabı modelleri üretilmiştir ve koyu renkler koleksiyona hâkimdir.
Aynı zamanda t-shirt, kravat, kol düğmesi, mont, kaban üretimi de yapan firma bunların yanı sıra erkek çocuklar içinde mont, ceket, pantolon, ayak kabir gibi ürünlerde mevcuttur. Üstelik dilerseniz çok benzer ürünler alarak twin(ikiz) koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. W o r k M a n


çocuk pijama takımı